Dodací podmínky

Dopravné ZDARMA

U objednávek nad hodnotu 2500 Kč (včetně DPH) poskytujeme Dopravu ZDARMA:
- Doprava Ekonom (Platba předem): ZDARMA
- Doprava Ekonom (Dobírka): ZDARMA
- Doprava Expres (Platba předem): ZDARMA
- Doprava Expres (Dobírka): ZDARMA

Doprava Ekonom

U hodnoty objednávky 2500 Kč a nižší bude Dopravné účtováno ve výši:
- Doprava Ekonom (Platba předem): 99,- Kč
- Doprava Ekonom (Dobírka): 139,- Kč

Pokud zvolíte Dopravu Ekonom, Vaši zásilku odešleme - s ohledem na její rozměry a hmotnost - službou "Nejlevnější dopravce". Je to služba fungující na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. (Zejména Česká pošta, WE-DO, In-time)

Doprava Expres

U hodnoty objednávky 2500 Kč a nižší bude Dopravné účtováno ve výši:
- Doprava Expres (Platba předem): 149,- Kč
- Doprava Expres (Dobírka): 189,- Kč

Pokud zvolíte Dopravu Expres, Vaši zásilku odešleme - s ohledem na její rozměry a hmotnost - Nejrychlejším dopravcem. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností. (Zejména PPL, WE-DO, In-time, náš firemní rozvoz).

Zboží bude dodáno na dodací adresu specifikovanou zákazníkem v objednávce. Proffice dodává objednané zboží pouze v pracovní dny.

Po přihlášení na stránkách www.proffice.cz si zákazník může zobrazit a vytisknout dodací list nebo fakturu vztahující se k jeho objednávce. Na vyžádání můžeme přiložit fakturu ke zboží.

Proffice může anulovat objednávku zákazníka, který má vůči Proffice jakýkoli neuhrazený splatný závazek.

Dodávky do zahraničí jsou realizovány výhradně po individuální domluvě.

Každá Objednávka je dle Občanského zákoníku uzavřením závazné Kupní smlouvy, ze které vyplývá povinnost Dovavatele zboží dodat a povinnost Kupujícího zboží převzít a zaplatit. V případě nepřevzetí již zaslané zásilky, má Dodavatel dle Občanského zákoníku nárok na Náhradu škody od Kupujícího (platba za poštovné + expediční náklady). Kupující nahradí způsobenou škodu jednou z variant:
- Poštovné za nepřevzatou zásilku (Náhrada škody) bude připočteno k objednávce v rámci následujícího odeslání,
- Poštovné za nepřevzatou zásilku bude vyúčtováno na separátní faktuře
Veškeré neuhrazené závazky budou předány právnímu oddělení k vymáhání.

Termín dodání

Dostupnost zboží je uvedeno v on-line katalogu u každého produktu. Skladové zboží odesíláme tentýž nebo následující den po obdržení objednávky. Zboží z externího skladu odesíláme do 2 - 4 dnů po obdržení objednávky. V případě změny dodacího termínu Vás budeme neprodleně kontaktovat.

V případě, že objednané zboží není možné dlouhodobě dodat, nebo výrobce jeho výrobu zrušil / změnil, Vás budeme neprodleně kontaktovat a domluvíme další postup.

Proffice neodpovídá za nedodržení termínu dodávky, které nebylo způsobeno jeho úmyslným jednáním nebo bylo způsobeno třetí stranou.

DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Doprava zdarma