Vážený zákazníku,

Proffice, jak už název napovídá, je profesionální řešení pro všechny firmy, instituce i jednotlivce, kteří vybavují své kanceláře, dílny, sklady, kuchyňky či připravují konference.

Hlavním cílem Proffice je KOMPLETNĚ pokrýt zákazníkovy potřeby "v jedné objednávce". Komplexní řešení Vám zároveň eliminuje časové ztráty vyhledáváním všech položek v mnoha menších e-shopech a šetří platby za dopravné + balné. Centralizace nákupů z Vás v neposlední řadě činí ještě silnějšího partnera.

Naše společnost se stále vyvíjí, na čemž má velký podíl zákazník. Právě on svou interakcí rozšiřuje náš sortiment. Sdělte nám svá přání.

Proffice je značkou, která vyžaduje a zároveň deklaruje kvalitu, rychlou a spolehlivou dodávku. Zákazník od Proffice získává něco navíc: ať už v podobě dopravy zdarma, nebo dárkového šeku pro nákup v obchodních řetězcích.

Nakupování u nás je transparentní! Znáte ceny, za jaké zboží nakupujete, zda jsou konečné (bez dalšího přičítání DPH). Víte, za jakých podmínek získáváte zákaznické výhody. Nejsme plátci DPH.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Doprava zdarma