Dodací podmínky

Dopravné ZDARMA

U objednávek nad hodnotu 2500 Kč poskytujeme Dopravu ZDARMA.

Doručení NA VÝDEJNU

U hodnoty objednávky menší než 2501 Kč bude účtováno Dopravné ve výši:
- Doprava NA VÝDEJNU (Platba předem): 79,- Kč
- Doprava NA VÝDEJNU (Dobírka): 129,- Kč

Zasíláme v rámci rozsáhlé sítě výdejen, a to nejen Zásilkovny, ale také PPL Parcel, Balíkovna, Gls atd. Záleží, kterého poskytovatele máte ve vaší obci / městské části nejblíže. A nebo to nechte na náš a my se o vše postaráme :-)

Doručení NA ADRESU

U hodnoty objednávky menší než 2501 Kč bude účtováno Dopravné ve výši:
- Doprava NA ADRESU (Platba předem): 109,- Kč
- Doprava NA ADRESU (Dobírka): 159,- Kč

Vaši objednávku doručíme přímo k vám domů / firmy / instituce. Výběr dopravce se většinou odvíjí od charakteru zásilky (hmotnost, rozměry). Nejčastěji využíváme dopravce Zásilkovna (na adresu), Česká pošta, Wedo, GLS atd. V případě, že se vám kurýr při doručení nedovolá, nezastihne vás na adrese (na "zvonku"), složí vaši objednávku na nejbližší výdejně a o tomto kroku vás informuje v sms (na vámi zadané tel. číslo).

POŠKOZENÉ ZBOŽÍ JE NUTNÉ NÁM NAHLÁSIT DO 24 HODIN OD PŘEVZETÍ. Pokud máme od dopravce potvrzení, že jste Objednávku převzali bez výhrad a reklamujete ji PO STANOVENÉ LHŮTĚ, není již možné vám škodu kompenzovat!
JE-LI OBJEDNÁVKA EVIDENTNĚ POŠKOZENA JIŽ V OKAMŽIKU VYKLÁDKY Z AUTA KURÝRA, JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ JE TAKÉ ODMÍTNUTÍ ZÁSILKY.

Po přihlášení na stránkách www.proffice.cz si zákazník může zobrazit a vytisknout dodací list nebo fakturu vztahující se k jeho objednávce. Na vyžádání můžeme přiložit fakturu ke zboží.

Proffice může anulovat objednávku zákazníka, který má vůči Proffice jakýkoli neuhrazený splatný závazek.

Dodávky do zahraničí jsou realizovány výhradně po individuální domluvě.

Každá Objednávka je dle Občanského zákoníku uzavřením závazné Kupní smlouvy, ze které vyplývá povinnost Dovavatele zboží dodat a povinnost Kupujícího zboží převzít a zaplatit. V případě nepřevzetí již zaslané zásilky, má Dodavatel dle Občanského zákoníku nárok na Náhradu škody od Kupujícího (platba za poštovné + expediční náklady). Kupující nahradí způsobenou škodu jednou z variant:
- Poštovné za nepřevzatou zásilku (Náhrada škody) bude připočteno k objednávce v rámci následujícího odeslání,
- Poštovné za nepřevzatou zásilku bude vyúčtováno na separátní faktuře
Veškeré neuhrazené závazky budou předány právnímu oddělení k vymáhání.

Termín dodání

Dostupnost zboží je uvedeno v on-line katalogu u každého produktu. Skladové zboží odesíláme tentýž nebo následující den po obdržení objednávky. Zboží z externího skladu odesíláme do 2 - 4 dnů po obdržení objednávky. V případě změny dodacího termínu Vás budeme neprodleně kontaktovat.

V případě, že objednané zboží není možné dlouhodobě dodat, nebo výrobce jeho výrobu zrušil / změnil, Vás budeme neprodleně kontaktovat a domluvíme další postup.

Proffice.cz neodpovídá za nedodržení termínu dodávky, které nebylo způsobeno jeho úmyslným jednáním nebo bylo způsobeno třetí stranou.

DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Doprava zdarma